Державний герб України

                    

                                                                                                                                                                                                                                                                 Справа №705/582/17

                                        3/705/184/17

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М   У К Р А Ї Н И

03.05.2017                                           Суддя Уманського міськрайонного суду Черкаської області Коваль А.Б., розглянувши матеріали, які надійшли від сектору реагування патрульної поліції Уманського РВП Уманського ВП ГУНП в Черкаській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, не працюючого, проживаючого в ІНФОРМАЦІЯ_2, за ч. 1 ст. 130 КУпАП,

В С Т А Н О В И В :

ОСОБА_1 04.02.2017 року о 11 годині 00 хвилин на 210 км а/д Київ-Одеса, керував автомобілем НОМЕР_1, в стані алкогольного спяніння, що було встановлено після продуття останнім алкотесту Драгер, який показав результат 1,33%. ОСОБА_1 своїми діями порушив п. 2.9 ПДР України.

ОСОБА_1 в судовому засіданні винним себе не визнав та пояснив, що він напередодні вживав пиво, працівники поліції трубку принесли уже відкриту, при цьому йому його права не були розясненні, вважає, що вина його не доведена, просить справу провадженням закрити, у звязку з відсутністю в його діях складу адміністративного правопорушення.

Адвокат Іванов Анатолій Анатолійович в судовому засіданні підтримав думку ОСОБА_1

Свідки та поліцейський Уманського РВ, будучи належним чином повідомлені, в судове засідання не зявилися.

Суддя, враховуючи процесуальну позицію особи, що притягується до адміністративної відповідальності, дослідивши додані до протоколу про адміністративне правопорушення матеріали, вважає, що протокол складений безпідставно, винність ОСОБА_1 у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 130 КУпАП не доведено.

За вказаних обставин суддя вважає, що в діях ОСОБА_1 відсутній склад будь-якого правопорушення, тому провадження у справі підлягає закриттю.

Згідно ч. 1 ст. 247 КУпАП провадження в справі про адміністративне правопорушення не може бути розпочате і підлягає закриттю, якщо відсутня подія і склад адміністративного правопорушення.

На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 247, 283, 284, 289 Кодексу України про адміністративні правопорушення, суддя

П О С Т А Н О В И В:

Провадження по справі про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення закрити.

На постанову може бути подана апеляційна скарга до апеляційного суду Черкаської області на протязі десяти днів з моменту її проголошення.

        

Суддя:                                                                             А.Б. Коваль