ПОСТАНОВА-про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, пенсіонерки, проживаючої в ІНФОРМАЦІЯ_2, за ч. 2 ст. 154 КУпАП,

Державний герб України

                    

                                                                                                                                                                                                          Справа №705/932/17

3/705/262/17

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М   У К Р А Ї Н И

03.05.2017             Суддя Уманського міськрайонного суду Черкаської області Коваль А.Б., розглянувши матеріали, які надійшли від Уманського ВП ГУНП в Черкаській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, пенсіонерки, проживаючої в ІНФОРМАЦІЯ_2, за ч. 2 ст. 154 КУпАП,

В С Т А Н О В И В :

ОСОБА_1 06.02.2017 року близько 08 години 00 хвилин в м. Умань по вул. Успенській, 20, на території ДНЗ №7 порушила правила тримання собаки.

ОСОБА_1 в судовому засіданні винною себе не визнала, посилаючись на те, що тварина їй не належить, тому просить справу провадженням закрити, у звязку з відсутністю в її діях складу адміністративного правопорушення.

Адвокат ОСОБА_2 підтримав позицію ОСОБА_1

Свідки ОСОБА_3 та ОСОБА_4 підтвердили, що тварини не належать ОСОБА_1, вони бродячі. ОСОБА_1 є волонтером.

Суддя, враховуючи процесуальну позицію особи, що притягується до адміністративної відповідальності, вислухавши свідків, адвоката, дослідивши додані до протоколу про адміністративне правопорушення матеріали, вважає, що протокол складений безпідставно, винність ОСОБА_1 у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 154 КУпАП не доведено.

За вказаних обставин суддя вважає, що в діях ОСОБА_1 відсутній склад правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 154 КУпАП, тому провадження у справі підлягає закриттю.

Згідно ч. 1 ст. 247 КУпАП провадження в справі про адміністративне правопорушення не може бути розпочате і підлягає закриттю, якщо відсутня подія і склад адміністративного правопорушення.

На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 247, 283, 284, 289 Кодексу України про адміністративні правопорушення, суддя

П О С Т А Н О В И В:

Провадження по справі про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за ч. 2 ст. 154 Кодексу України про адміністративні правопорушення закрити.

На постанову може бути подана апеляційна скарга до апеляційного суду Черкаської області на протязі десяти днів з моменту її проголошення.

Суддя:                                                                             А.Б. Коваль