Державний герб України

                                

Справа №: 705/7408/16-ц

2/705/523/17

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М   У К Р А Ї Н И

16 січня 2017 року                               Уманський міськрайонний суд  Черкаської області

в складі: головуючого судді         Кімстачова О.С.

з участю: секретаря судового засідання     Шаповал Н.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Умані Черкаської області цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,

ВСТАНОВИВ:

07.12.2016 позивач ОСОБА_1 звернулася до суду з позовом до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, зареєстрованого 08.09.2000 Відділом державної реєстрації актів цивільного стану по місту Умані реєстраційної служби Уманського міськрайонного управління юстиції у Черкаській області, актовий запис № 314. Позивач посилається на такі обставини. 08.09.2000 вона та відповідач зареєстрували шлюб, що підтверджується Свідоцтвом про шлюб серії І-СР №134482, виданим (повторно) 02.12.2016 Уманським міським відділом державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Черкаській області.У шлюбі в сторін народилися діти: дочка ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, син ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2, син ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_2. Однією сімєю сторони не проживають з серпня 2016 року. Причинами розпаду сімї стали несумісність характерів, різні погляди на сімейне життя та ведення спільного господарства, що призвело до руйнування шлюбних відносин та їх остаточного припинення, втрати почуттів взаємної любові, поваги, взаємодопомоги і підтримки. Спільне господарство сторони не ведуть. Збереження шлюбу і примирення вважає неможливим.

Позивач ОСОБА_1 в судове засідання не зявилася, подавши до його початку заяву, в якій позов підтримує та просить задовольнити її позовні вимоги, справу розглядати за її відсутності. Клопотання про відновлення дошлюбного прізвища Драч не заявила.

Відповідач ОСОБА_2 в судове засідання не зявився, подавши суду письмову заяву, відповідно до якої позов ОСОБА_1 визнає та погоджується на розірвання шлюбу, просить справу розглядати за його відсутності.

Обидві сторони заперечили проти надання їм строку для примирення.

Дослідивши позовну заяву та заяви позивача і відповідача, суд вважає, що рішення про задоволення позову в справі можливо ухвалити відповідно до ч. 4 ст.174 ЦПК України у зв’язку з визнанням відповідачем позову без подальшого з’ясування обставин у справі та перевірки їх доказами, оскільки визнання відповідачем позову не суперечить закону і не порушує права, свободи чи інтереси інших осіб, і суд приймає таке визнання позовних вимог.

Керуючись ст. 105, 110, 112, 113 СК України, ст. 3, 4,10 ,11, 15, 31, 174, 208, 209, 212-215 ЦПК України, суд

ВИРІШИВ:

Позов ОСОБА_1 задовольнити повністю.

Розірвати шлюб між ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_3, та ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_4, який зареєстрований 08.09.2000 Відділом реєстрації актів цивільного стану по місту Умані реєстраційної служби Уманського міськрайонного управління юстиції у Черкаській області, актовий запис №314.

Копію рішення, після набрання ним законної сили, надіслати до органу державної реєстрації актів цивільного стану за місцем ухвалення рішення для внесення відомостей до Державного реєстру актів цивільного стану громадян та проставляння відмітки в актовому записі про шлюб.

Апеляційна скарга на рішення суду може бути подана сторонами по справі протягом десяти днів з дня його проголошення до Апеляційного суду Черкаської області через Уманський міськрайонний суд Черкаської області.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.

Головуючий:                                                                             О.С. Кімстачов