Про нас


АДВОКАТСЬКЕ БЮРО «АНАТОЛІЯ ІВАНОВА» надає комплекс юридичних послуг у всіх галузях права. Багаторічний досвід роботи в галузі юриспруденції в поєднанні з нестандартністю тактичних рішень дозволяють ефективно і своєчасно забезпечити досягнення бажаного результату своїм клієнтам.

Головними принципами діяльності компанії є конфіденційність, ефективність, своєчасність та пріоритет інтересів клієнтів над іншими інтересами.

Крім того наші юристи являються членами та активними учасниками правничих організацій, таких як Асоціація адвокатів України та Асоціація правників України!

Наші послуги

Газінська Анна Миколаївна

ПОМІЧНИК ЮРИСТА


Короп Олександр Валентинович

ПОМІЧНИК АДВОКАТА


В 2011 році закінчив Національний університет «Одеська юридична академія» та отримав диплом спеціаліста за спеціальністю «Правознавство». .

Працював у прокуратурі міста Умань Черкаської області; Працював на посаді спеціаліста юрисконсульта Родниківської сільської ради Уманського району Черкаської області

Коваленко Олександр Олексійович

ПОМІЧНИК АДВОКАТА


В 2012 році закінчив Харківський Національний Університет внутрішніх справ та отримав диплом бакалавра за спеціальністю «Правознавство» В 2014 році закінчив Національну академію внутрішніх справ та отримав диплом спеціаліста за спеціальністю «Правознавство».

Працював на посаді оперуповноваженого сектору кримінальної поліції Уманського відділу поліції Головного управління національної поліції в Черкаській області; Працював на посаді фахівця групи по контролю за виконанням судових рішень Державної установи «Уманська виправна колонія (№129)» Міністерства юстиції України.