НААУ започатковує серію дебатів «Захисти захисника»

Назва тестової новини
14.04.2017
В КСУ не змогли обрати Голову Суду
19.05.2017

НААУ започатковує серію дебатів «Захисти захисника»

Національна асоціація адвокатів України створює дискусійний майданчик для обговорення проблем захисту професійних прав та гарантій. Перше обговорення відбудеться вже 23 травня.Про це виданню «Закон і Бізнес» повідомили у комітеті захисту прав та гарантій адвокатської діяльності НААУ.«Проект ставить на меті відродження традицій ораторського мистецтва, дотримання високого інтелектуального рівня дискусії з актуальних проблемних питань у адвокатурі України та суспільстві у цілому. Такий характер обговорення професійної проблематики сприятиме зростанню довіри до інституту адвокатури, підняття її престижу, та суспільного значення», — вважає голова комітету Ганна Боряк.

Комітет запропонував регламентувати дебати такими правилами:

1. Ініціатива щодо проведення дискусії надходить до Комітету з захисту прав та гарантій адвокатської діяльності у формі обґрунтованої позиції її ініціатора. До неї додається список щодо її учасників та експертів.

2. Комітет через засоби масової інформації, та/або соціальні мережі запрошує для дискусії запропонованих ініціаторами осіб, про що їх повідомляє.

3. Кожен з учасників дискусії (надалі Спікер) має право на командну підтримку. Членами команди Спікера можуть бути не більше, ніж три особи.

4. До дискусії запрошують авторитетні державні, або громадські діячі, та/або представники професії адвокат, які заслужили повагу та довіру, та які працювали у адвокатурі не менше ніж 30 років. Таким особам надається статус Рефері. До участі також можуть бути запрошені експерти.

5. Публічна дискусія розпочинається із проголошення теми дискусії та її учасників Ведучим.

6. Спікеру для викладення своєї позиції надається час не більше ніж 10 хвилин.

7. Спікеру можуть ставити питання у такій послідовності: спочатку протилежний Спікер, члени його команди, експерти та Рефері. Питання ставляться суто по темі дискусії.

8. Команді Спікера за наслідками поставлених питань та відповідей на них діється право виступу не більше ніж 5 хвилин кожному.

9. Спікер з протилежного боку діє за правилами п. 7 та 8.

10. Ведучий дискусії слідкує за дотримання її учасниками Правил дискусії, та має право щодо дискваліфікації її учасників, та може, у випадку порушення цих Правил, позбавити права голосу.

11. Запрошені експерти можуть висловити свою точку зору на позицію Спікера та його команди.

12. Право на підведення підсумків дискусії та оголошення про її переможців надається Рефері.

13. За наслідками проведеної дискусії публічно публікуються дані про її переможця. Останній може отримати нагороду за кращий ораторський виступ, та вміння переконувати.

Перша дискусія на тему «Професійні ризики у роботі адвоката» відбудеться 23 травня з 15:00 до 17:00.

До неї запрошуються представники КДКА та Ради адвокатів Київської області, представники дисциплінарних палат КДКА інших регіонів, Асоціація адвокатів України, Союзу юристів України, Спілки адвокатів України, інших громадських організацій, та структур, адвокати, права яких порушені.

 

ІНФОРМАЦІЮ ВЗЯТО З:

Закон і Бізнес

http://zib.com.ua/

РУБРИКА — НОВИНИ