КСУ розглядатиме обмеження пенсій працюючих пенсіонерів

ВСУ висловився про визнання виконавчого документа таким, що не підлягає виконанню
31.05.2017
Експерти систематизували проблеми адміністрування податкових платежів
31.05.2017

КСУ розглядатиме обмеження пенсій працюючих пенсіонерів

Сьогодні, 30 травня, КСУ у формі письмового слухання почне розгляд справи щодо конституційності положень, якими обмежуються пенсії для працюючих пенсіонерів та скасовуються пенсіонерам, які перебувають на окремих посадах державної служби.

Про це виданню «Закон і Бізнес» повідомила прес-служба Конституційного Суду України. Початок пленарного засідання о 10:00, відеотрансляція відбуватиметься за посиланням.

Зазначається, що 51 народний депутат просять визнати неконституційними зміни стосовно обмеження пенсій, внесені до законів «Про пенсійне забезпечення», «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», «Про державну службу», «Про судову експертизу», «Про Національний банк України», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про дипломатичну службу», «Про наукову і науково-технічну діяльність» та до Положення про помічника-консультанта народного депутата України. Ними передбачено скорочення на 15% пенсій для працюючих пенсіонерів та невиплата пенсій працюючим пенсіонерам, які перебувають на окремих посадах державної служби.

Народні обранці, посилаючись на попередні рішення КС, вважають, що це звужує вже закріплені права громадян та обмежує їх право на соціальний захист.

 

ІНФОРМАЦІЮ ВЗЯТО З:

Закон і Бізнес

http://zib.com.ua/

РУБРИКА — НОВИНИ