Держава компенсуватиме до 50% вартості житла для учасників АТО і переселенців

Нацбанк хоче запровадити новий вид рахунку
19.09.2017
З 2018 року техогляд для автівок, які подорожують до ЄС, буде обов’язковим
21.09.2017

Держава компенсуватиме до 50% вартості житла для учасників АТО і переселенців

Для учасників АТО і внутрішньо переміщених осіб спрощено процедури отримання державної допомоги за програмою «Доступне житло». Відповідну постанову прийняв сьогодні Кабінет Міністрів України.

Документ передбачає, що держава компенсовуватиме до 50 % вартості житла для учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб і 30% для інших категорій населення.

Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко повідомив, що постанова розроблена на виконання Закону «Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва».

«Програма доступне житло буде поширена в першу чергу на дві категорії громадян – учасників АТО і вимушено переселених осіб. Запропоновані зміни дадуть можливість 50% компенсації від вартості на придбання житла, а також спрощується перелік документів, які необхідно подавати внутрішньо-переміщеними особам», — зазначив Геннадій Зубко.

Також право на державну підтримку матимуть не лише громадяни, що перебувають на квартирному обліку, а й ті, що не мають у власності житла, або мають у власності житлову площу, що не перевищує 13,65 квадратного метра. Для внутрішньо переміщених осіб передбачено право на участь у програмі за умови, що вони не мають у власності житла, що знаходиться на підконтрольній території України.

 

ІНФОРМАЦІЮ ВЗЯТО З:

http://ukrainepravo.com/
РУБРИКА — НОВИНИ