Чим може допомогти юрист по ДТП при суперечках зі страховою?

Кабмін змінив правила оренди державного майна
23.11.2017
Рада прийняла Закон, який застосовуватимуть до неплатників аліментів
12.12.2017

Чим може допомогти юрист по ДТП при суперечках зі страховою?

Дорожньо-транспортні пригоди стаються щодня, а з погіршенням погодних умов їх кількість тільки збільшується. Відповідно збільшується і кількість винуватців і потерпілих.

Однак не варто забувати, що активну участь в питанні залучення винуватця до відповідальності, а також отримання компенсації за нанесений матеріальний і моральний збиток, приймають не тільки безпосередні сторони ДТП, але і юрист по ДТП. Неважливо, це юрист по ДТП в Києві або іншому місті України, найчастіше саме допомога фахівця дозволяє досягти бажаного результату або ж уникнути відповідальності, в разі, якщо вина не буде доведена.

Основна категорія справ, пов’язаних з ДТП, це справи, пов’язані з отриманням виплат від страхової компанії винуватця ДТП. Процедурно, все виглядає просто: написати заяву про компенсацію в страхову, в установлений законом термін, дочекатися проведення оцінки, отримати виплату і забути про ДТП, як про страшний сон. Однак на практиці далеко не всі так просто. Перше, з чим стикаються потерпілі це з розміром збитку, який готова виплатити страхова компанія. Законом встановлено певний граничний розмір компенсації, який становить 50 000 грн. на одного потерпілого. Здавалося б, далеко не маленька сума. Але на практиці оцінка страховою завданих збитків рідко, коли досягає цієї позначки. Страхова буде всіляко намагатися знизити рівень збитків, для того, щоб виплатити якомога менше, адже ніхто не хоче втрачати гроші. У такому випадку, якщо Ви не згодні з проведений оцінкою, Ви можете самостійно провести оцінку і вимагати від страхової виплати саме суми за Вашою оцінкою. Якщо ж ця сума перевищує встановлений граничний розмір компенсації, то її можна буде вимагати безпосередньо з винуватця ДТП. Другим моментом, з яким доводиться стикатися, маючи справу з виплатою компенсації страхової, це відмова у виплаті або ж затягування такої виплати під різними приводами. Особливо цим відрізняються невеликі або маловідомі страхові компанії. В такому випадку варіанти дій два: звернення зі скаргою в Нацкомфінпослуг, як орган, який регулює діяльність страхових компаній, або ж звернення до суду. Більш дієвим виглядає варіант зі зверненням до суду, так як, якщо наприклад страхова компанія знаходиться в передсмертному стані, то на рішення Нацкомфінпослуг, такій страховій може бути вже все одно. Ще один важливий момент, в якому може допомогти юрист по ДТП в Києві, це випадки, коли страхова компанія ліквідована або визнана банкрутом. В такому випадку, виплати за неї проводить Моторно-транспортне бюро України, відносини з яким теж не так безхмарні, як може здатися на перший погляд і часто без допомоги фахівця і від цієї організації не вдається домогтися отримання компенсацій за шкоду.

Кожен випадок ДТП індивідуальний і, хоч, часто ДТП мають між собою багато спільних моментів, не варто покладатися на словах знайомих або родичів, які бували в таких ситуаціях або щось десь чули. Якщо Ви чітко не впевнені в тому, що зможете вирішити всі питання самостійно, рекомендую звернутися за допомогою до юриста по ДТП в Києві або в тому місті, де Ви безпосередньо знаходитеся. Це дозволить заощадити Вам і час, і нерви. Так як спілкування з усіма необхідними організаціями візьме на себе фахівець у цій сфері.

 

ІНФОРМАЦІЮ ВЗЯТО З:

Закон і Бізнес

http://zib.com.ua/

РУБРИКА — НОВИНИ