В УКРАЇНІ ДІЄ НОВИЙ ПОРЯДОК ВИДАЧІ ПОСВІДЧЕННЯ ВОДІЯ

За подання апеляційних та касаційних скарг підвищено судовий збір
15.12.2017
ПРЕЗИДЕНТ ПІДПИСАВ ЗАКОН ПРО ПРИМУСОВЕ ВИКОНАННЯ РІШЕНЬ ВІДНОСНО НЕПЛАТНИКІВ АЛІМЕНТІВ
05.01.2018

В УКРАЇНІ ДІЄ НОВИЙ ПОРЯДОК ВИДАЧІ ПОСВІДЧЕННЯ ВОДІЯ

В Україні діє новий порядок видачі посвідчення водія. Це передбачено постановою Кабінету Міністрів України від 10 листопада 2017 року № 885 «Про внесення змін до Положення про порядок видачі посвідчень водія та допуску громадян до керування транспортними засобами».

Тепер перше посвідчення водія у сервісних центрах МВС видається на два роки з правом обміну на постійне у разі, якщо протягом двох років з дня його видачі особою не було вчинено три і більше адміністративних правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху.

У разі, якщо такі порушення були  – документ потрібно обміняти на постійне посвідчення водія, після складання практичного та теоретичного іспитів у сервісному центрі МВС.

Водіям, які отримали посвідчення вперше та були позбавлені права на керування транспортними засобами, посвідчення не повертається. Поновлення права керування автомобілями здійснюється після чергової підготовки у відповідному навчальному закладі та після складання теоретичного й практичного іспитів у СЦ МВС. Таке посвідчення знову видається на 2 роки.

Обмеженим правом керування ТЗ для водіїв-початківців є заборона перевищувати швидкість 70 км/год.

 

ІНФОРМАЦІЮ ВЗЯТО З:

http://ukrainepravo.com/
РУБРИКА — НОВИНИ