Прокурорів тепер відбиратиме кваліфікаційно-дисциплінарна комісія

Відсьогодні юрособи зобов’язані продавати 50% валюти
16.06.2017
Договір про пайову участь із замовником будівництва є обов’язковим, — ВСУ
16.06.2017

Прокурорів тепер відбиратиме кваліфікаційно-дисциплінарна комісія

Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів розпочала свою роботу. Тепер керівники прокуратур усіх рівнів зобов’язані надсилати до неї відомості про наявні вакансії.

Про це повідомляє прес-служба Генпрокуратури, передає «Закон і Бізнес».

«7 червня 2017 року на засіданні членів КДКП ухвалено рішення про початок роботи Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів в порядку та згідно з компетенцією, визначеною Законом України «Про прокуратуру» та Положенням про порядок роботи Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів, прийнятим всеукраїнською конференцією прокурорів 27 квітня 2017 року», — говориться у повідомлені.

Кваліфікаційно-дисциплінарну комісію прокурорів як юридичну особу зареєстровано за адресою: вул. Мельникова, 81-б, м. Київ, 04050.

Згідно закону, керівники органів прокуратури усіх рівнів зобов’язані інформувати кваліфікаційно-дисциплінарну комісію прокурорів про всі наявні вакантні та тимчасово вакантні посади у підпорядкованих органах прокуратури з метою забезпечення належного кадрового добору прокурорів на конкурсних засадах.

Відомості про наявні вакансії керівники прокуратур усіх рівнів зобов’язані надсилати до КДКП  упродовж 10 днів з моменту офіційного оприлюднення інформації про початок її роботи.

 

ІНФОРМАЦІЮ ВЗЯТО З:

Закон і Бізнес

http://zib.com.ua/

РУБРИКА — НОВИНИ