ДФС скоротила строк реєстрації фізосіб у Держреєстрі платників податків

Поліцейські перевірятимуть водіїв на алкоголь без свідків
15.11.2017
Кабмін змінив правила оренди державного майна
23.11.2017

ДФС скоротила строк реєстрації фізосіб у Держреєстрі платників податків

З 21 листопада 2017 року скорочено строк реєстрації фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків з 5 до 3 днів з дня подання заяви. Про це інформує прес-служба Державної фіскальної служи України.

Крім того, громадяни України, які тимчасово перебувають за межами населеного пункту проживання, мають можливість подати документи для реєстрації або внесення змін до ДРФО через будь-який контролюючий орган.

Також удосконалено процедуру отримання фізичними особами відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків. Заява може бути подана до контролюючого органу у паперовому вигляді або засобами електронного зв’язку в електронній формі з використанням електронного цифрового підпису.

За результатами обробки запиту на електронну адресу платника надходить відповідь, що містить відомості про суми доходів.

Додамо, отримати інформацію про суми виплачених доходів та утриманих податків з Державного реєстру можна й у приватній частині  (особистий кабінет) Електронного кабінету платника.

Цей електронний сервіс надає можливість громадянам отримувати відомості про себе з Державного реєстру в електронному вигляді, не звертаючись до органу ДФС. Станом на 21 листопада 2017 року понад 170 тис. громадян скористались таким сервісом та отримали відомості з Державного реєстру.

 

ІНФОРМАЦІЮ ВЗЯТО З:

http://ukrainepravo.com/
РУБРИКА — НОВИНИ