ДЕРЖГЕОКАДАСТРУ ЗАБОРОНИЛИ ОДНООСІБНО УХВАЛЮВАТИ РІШЕННЯ ЩОДО ЗЕМЛІ

ЯКИМ БУТИ ЗАКОНУ ПРО СУДОВУ ЕКСПЕРТИЗУ?
23.01.2018
МІНІСТР ЮСТИЦІЇ РОЗПОВІВ ПРО ПОРЯДОК ПРИЗНАЧЕННЯ АЛІМЕНТІВ
12.02.2018

ДЕРЖГЕОКАДАСТРУ ЗАБОРОНИЛИ ОДНООСІБНО УХВАЛЮВАТИ РІШЕННЯ ЩОДО ЗЕМЛІ

Кабінет Міністрів України схвалив розпорядження, яке позбавляє структури Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру права одноосібно ухвалювати рішення щодо розпорядження землями поза межами населених пунктів. Про це пише Урядовий портал.

Тепер такі рішення не зможуть буду ухвалені без згоди об’єднаних територіальних громад.

Зазначимо, рішення ухвалено за ініціативи Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

«З завтрашнього дня жоден геокадастр країни не має права приймати одноосібні рішення, — сказав Володимир Гройсман. – За це буде чітка кримінальна відповідальність – викинемо з кабінету».

Іншим рішенням Кабінет Міністрів України погодив механізми передачі у власність об’єднаним територіальним громадам землі, в тому числі землі поза межами населених пунктів.

Рішення передбачає оформлення відповідних урядових доручень Державній службі з питань геодезії, картографії та кадастру.

«Ми знайшли механізми передачі ОТГ всіх земель у власність. Це правда, — сказав Глава Уряду. — Мова про те, що Держгеокадастр відведе землю і передасть її ОТГ. І цю роботу потрібно завершити 2018 року».

Прем’єр-міністр також наголосив, що до кінця року кожне обласне управління геокадастру має підписати з кожною ОТГ меморандуми, в яких будуть визначені строки та відповідальні особи за процес передачі земель.

 

ІНФОРМАЦІЮ ВЗЯТО З:

http://ukrainepravo.com/ 
РУБРИКА — НОВИНИ