У РНБО наполягають на збільшенні посадових окладів для військовослужбовців
04.08.2017
Землі сільгоспризначення продаватимуть «за пропискою», — проект
10.08.2017

Смітити буде дорого

За те, що викинув сміття у недозволеному місці, доведеться заплатити вдвічі більше. Парламентарі планують посилити відповідальність за викидання відходів.

У проекті «Про внесення змін до Закону України «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо викидів відходів у непорядних місцях)» (No6730) пропонується збільшити штрафи за вивантаження відходів у недозволеному місці.

Зокрема, планується збільшити штрафи за викидання сміття з вікон поїздів (з 2 — 10 до 20 — 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян), міського громадського транспорту (з 0,5 — 1 до 20 — 50 н.м.д.г.), а також з річних та маломірних суден (з 0,5 — 1 до 20 — 50 н.м.д.г.).

Крім того, буде встановлено адміністративну відповідальність за вивантаження побутових відходів у населених пунктах повз ємності, призначені для збирання, утилізації або переробки відходів. Порушникам доведеться заплатити штраф у розмірі від 20 до 50 н.м.д.г., а за повторне порушення — від 50 до 100 н.м.д.г.

На думку авторів проекту, для боротьби із забрудненням населених пунктів в Україні необхідно використати досвід інших країн, в яких передбачені значні штрафи за засмічення вулиць.

 

ІНФОРМАЦІЮ ВЗЯТО З:

Закон і Бізнес

http://zib.com.ua/

РУБРИКА — НОВИНИ