Рішення суду — про про стягнення заборгованості по заробітній платі та середнього заробітку за час затримки розрахунку
23.04.2018
Рішення суду — про встановлення факту проживання однією сім’єю
23.04.2018

Рішення суду — про встановлення факту родинних відносин

ОСОБА_1 звернулась  до суду із заявою про встановлення факту родинних відносин, в якій просила встановити факт, що вона є рідною племінницею ОСОБА_2, який помер 06.06.2010 р.

В обґрунтування заяви посилалась на те, що після смерті дядька — ОСОБА_2 вона вирішила звернутися до нотаріуса для оформлення спадщини. В зв’язку з цим необхідно рішенням суду встановити факт родинних відносин між нею та померлим ОСОБА_2.

Встановлення факту родинних відносин між ОСОБА_1 та ОСОБА_2 необхідне для оформлення заявником ОСОБА_1 права на спадщину після смерті рідного дядька ОСОБА_2.

Представник позивача – адвокат Іванов Анатолій Анатолійович, надав суду письмові докази, які підтверджують факт родинних відносин між ОСОБА_1 та ОСОБА_2, у зв’язку з чим, суд вирішив — заяву ОСОБА_1, заінтересована особа: Сичівська сільська рада Христинівського району Черкаської області, про встановлення факту родинних відносин — задовольнити повністю.

Встановити факт, що ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, яка проживає ІНФОРМАЦІЯ_2, паспорт громадянина України НС (—), виданий Христинівським РВ УМВС України в Черкаській області 22.02.1996 року, є рідною племінницею ОСОБА_2, який помер 6 червня 2010 року.

Державний герб України

Справа № 706/1529/17

2-о/706/85/17

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М   У К Р А Ї Н И

   29 грудня 2017 року                 Христинівський районний суд Черкаської області    в складі:

головуючого — судді Олійника М.Ф.,

за участю секретаря Рибчинецької Я.А.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Христинівці Черкаської області цивільну справу за заявою ОСОБА_1, заінтересована особа: Сичівська сільська рада Христинівського району Черкаської області, про встановлення факту родинних відносин,

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернулась до суду із заявою про встановлення факту родинних відносин.

Просила встановити факт, що вона є рідною племінницею ОСОБА_2, який помер 06.06.2010 р.

В обґрунтування заяви посилалась на те, що після смерті дядька ОСОБА_2 вона вирішила звернутися до нотаріуса для оформлення спадщини. В звязку з цим необхідно рішенням суду встановити факт родинних відносин між нею та померлим ОСОБА_2

Заявник ОСОБА_1 та її представник адвокат ОСОБА_3 у судове засідання не зявилися, проте від представника заявника до суду надійшла заява з проханням розглянути справу без їх участі, у заяві також зазначено, що вони вимоги заяви підтримують повністю.

Представник заінтересованої особи Сичівської сільської ради Христинівського району у судове засідання не зявився, проте від сільської ради надійшла заява з проханням розглянути справу за відсутності її представника, у заяві також зазначено, що сільська рада не заперечує проти задоволення заяви.

За таких обставин суд вважає за можливе розглянути справу за відсутності заявника ОСОБА_1, її представника ОСОБА_3 та представника заінтересованої особи Сичівської сільської ради Христинівського району.

Дослідивши письмові докази: копії паспорта та довідки про присвоєння ідентифікаційного номера ОСОБА_1; архівної довідки Державного архіву Черкаської області від 24.07.2017 р.; актового запису про народження ОСОБА_2; свідоцтва про народження ОСОБА_4, матері заявника ОСОБА_1; свідоцтва про одруження ОСОБА_5 та ОСОБА_4; свідоцтв про смерть ОСОБА_6 та ОСОБА_7; свідоцтва про народження ОСОБА_8.; свідоцтва про одруження ОСОБА_9 та ОСОБА_8; витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян від 28.07.2017р. щодо одруження ОСОБА_2 та ОСОБА_10; свідоцтва про смерть ОСОБА_2; листа Сичівської сільської ради Христинівського району від 06.11.2017 р. про те, що ОСОБА_1 є рідною племінницею ОСОБА_2, інші письмові докази, суд вважає, що заява підлягає задоволенню повністю з таких підстав.

Судом встановлено, що 06.06.2010 р. в с. Ліщинівці Христинівського району помер ОСОБА_2, що стверджується копією свідоцтва про смерть.

Після його смерті заявник ОСОБА_1, яка є рідною племінницею ОСОБА_2, має намір звернутися до нотаріуса з метою оформлення спадщини. В звязку з цим необхідно рішенням суду встановити факт родинних відносин між нею та померлим ОСОБА_2

Померлий ОСОБА_2 та ОСОБА_4, мати заявника ОСОБА_1, були рідними братом та сестрою, що стверджується наявними у справі письмовими доказами.

Встановлення факту родинних відносин між ОСОБА_1 та ОСОБА_2 необхідне для оформлення заявником ОСОБА_1 права на спадщину після смерті рідного дядька ОСОБА_2

Факт родинних відносин підтверджується листом Сичівської сільської ради Христинівського району № 265 від 06.11.2017 р. про те, що ОСОБА_1 є рідною племінницею ОСОБА_2 та іншими письмовими доказами, наявними у справі.

Керуючись ст.ст. 315 ч.1 п.1, 319 ЦПК України, суд

ВИРІШИВ:

Заяву ОСОБА_1, заінтересована особа: Сичівська сільська рада Христинівського району Черкаської області, про встановлення факту родинних відносин задовольнити повністю.

Встановити факт, що ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, яка проживає ІНФОРМАЦІЯ_2, паспорт громадянина України НС 080104, виданий Христинівським РВ УМВС України в Черкаській області 22.02.1996 року, є рідною племінницею ОСОБА_2, який помер 6 червня 2010 року.

Рішення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.

У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Рішення може бути оскаржено в апеляційному порядку безпосередньо до апеляційного суду Черкаської області шляхом подачі протягом тридцяти днів з дня проголошеннярішення апеляційної скарги.

Суддя                                                         М.Ф.Олійник